Nápoje

ZMRZLINOVÝ NÁPOJ

ZMRZLINOVÝ NÁPOJ
Potřebujeme : 1 dl vanilkové zmrzliny, 2 cl citrónové šťávy, 3 lžíce ovocného sirupu, 1 dl sodové vody Postup : do limonádové sklenice nalijeme sirup a citrónovou šťávu, přidáme zmrzlinu a doplníme sodovkou. Přiložíme dlouhou lžičku a slámku a podáváme - nápoj si každý promíchá sám.
>>

TŘÍBAREVNÁ LIMONÁDA

TŘÍBAREVNÁ LIMONÁDA
Potřebujeme : 400 g čerstvého měkkého nebo kompotovaného ovoce ( maliny, jahody, borůvky, ostružiny ), 8 cl ovocného sirupu, 3 dl pomerančového džusu, 2 sodovky Postup : očištěné čerstvé nebo odkapané kompotované ovoce rozdělíme do čtyř  limonádových sklenic a trochu rozmačkáme. Opatrně je...
>>

LIMONÁDA S OVOCEM

LIMONÁDA S OVOCEM
Potřebujeme : 1/2 l smíšeného kompotu, 12 cl červeného sirupu, sodovka Postup : do čtyř vysokých sklenic o obsahu tři decilitry rozdělíme kompotované ovoce bez nálevu, zalijeme je sirupem, na ně opatrně nalijeme nálev z kompotu a doplníme sodovkou. Podáváme s brčky a se lžičkami.
>>

LIMONÁDA S JABLEČNÝM MOŠTEM

LIMONÁDA S JABLEČNÝM MOŠTEM
Potřebujeme : 2 dl jablečného moštu, 2 lžíce ovocného sirupu, 1 dl vychlazené sodovky Postup : v limonádové sklenici smícháme jablečný mošt s ovocným sirupem, doplníme sodovkou a podáváme. 
>>

JAHODOVÁ LIMONÁDA

JAHODOVÁ LIMONÁDA
Potřebujeme : 2 dl jahodového džusu, 2 cl citrónové šťávy, 1 bílek z čerstvého vejce, 30 g moučkového cukru, 3 kostky ledu z pitné vody, 1 kolečko citrónu ( bez kůry ), muškátový oříšek Postup : do šekru vložíme led, přidáme džus, citrónovou šťávu, bílek a moučkový cukr, třeseme asi půl minuty,...
>>

 

Kuchařky si určitě rády odpočinou na dovolené v Chorvatsku, kterou si můžete rezervovat na Chorvatsko ubytování.

Vyhledávání

© kuchařka online